KAÇIŞ OYUNLARI

2008 yılında Japonya'da başlayan gerçek odadan kaçış oyunları konsepti hızla tüm dünyaya yayıldı. Online olarak milyonlarca kişi tarafından oynanan kaçış oyunları, sanal dünyadan gerçek dünyaya taşınması ile pek çok şehirde en popüler aktiviteler listesine girdi. Gerçek kaçış oyunları, özel tasarım bir sinema dekorunda, belli bir senaryo çerçevesinde, şifreleri çözerek verilen görevi yerine getirmek üzerine unutulmaz bir deneyim yaşatıyor.

Özel organizasyonlarınız için size rahat bir ortam hazırlayabilir veya dilediğiniz tipte etkiniğin hazırlanmasında yardımcı olmaktan zevk duyarız.

İş sonrası eğlencesi, Arkadaşlar arası rekabet, Aile Aktiviteleri, Doğum günü partileri, Evlilik Teklifi bunlardan sadece bir kaçı.

Kurumsal etkinlikler haricinde daha detaylı planlama ile sosyal etkinliklerinizi, arzu ettiğiniz şekilde ve esnek bir program dahilinde gerçekleştiretirebiliriz. Arkadaşlarınız, aileniz veya sevgiliniz ile oyunlarımızı oynayıp sonrasında bekleme alanımızda hem dinlenip hemde keyifli anlar geçirebilirsiniz.

Size özel bir etkinlik hazırlamamızı isterseniz lütfen iletişim numaralarımızdan bize ulaşın.

LÜTFEN REZERVASYON YAPMAK İSTEDİĞİNİZ OYUNU SEÇİNİZ
VEYA
OYUN SEÇME ARACIMIZDAN EKİBİNİZE UYGUN OYUNU BULABİLİRSİNİZ!
OYUN TÜRÜ
Korku
Macera
DAHA ÖNCE KAÇIŞ OYUNU OYNADINIZ MI?
OYNAMADIM 1 3 +5
OYUN FİYATLARI
2 Oyuncu
160 TL
3 Oyuncu
225 TL
4 Oyuncu
260 TL
5 Oyuncu
300 TL