LÜTFEN REZERVASYON YAPMAK İSTEDİĞİNİZ OYUNU SEÇİNİZ
VEYA
OYUN SEÇME ARACIMIZDAN EKİBİNİZE UYGUN OYUNU BULABİLİRSİNİZ!
OYUN TÜRÜ
Korku
Macera
DAHA ÖNCE KAÇIŞ OYUNU OYNADINIZ MI?
OYNAMADIM 1 3 +5
OYUN FİYATLARI
2 Oyuncu
240 TL
3 Oyuncu
315 TL
4 Oyuncu
380 TL
5 Oyuncu
450 TL

KİMLER İÇİN?

7'den 70'e herkesi Escapist'e bekliyoruz… İster kız, ister erkek arkadaşınızla… İster iş ve okul arkadaşlarınızla… İster ailenizle…
Kısacası birlikte zaman geçirmekten mutlu olduğunuz herkesle Escapist'e gelebilirsiniz. Misafirlerimize eğlencenin kapılarını önce sonuna kadar açıyor, sonra da kapatıyoruz! Sıra dışı ve farklı bir macera yaşamak isteyenler için çok doğru bir adres olduğumuzu düşünüyoruz. Sadece 15 yaşını doldurmamış gençlerin yanlarında bir aile büyüğünün olmasına dikkat ediyoruz. Kalabalık geldiniz ve arkadaşlarınızdan bazıları oyuna katılmak istemiyor mu?
Onları, sizi beklerken sıkılmadan keyifle vakit geçirebilecekleri, arkadaşlarıyla sohbet edebilecekleri Escapist Meydanı'nda ağırlıyoruz.
TURİSTLER
Tatilinizi kaçış odalarını tecrübe ederek tamamlamaktan daha güzel başka bir yol var mı? Bizim eşsiz eğlence türümüz klasik tur otobüslerinden, müzelerden ve köprülerden çok daha cazibeli olacaktır. Eğlenceyi tamamen başka bir seviyeye taşıyoruz.
ÖĞRENCİLER
Bulmacaları çözmekten ve zorluklara meydan okumaktan mı hoşlanıyorsun? Arkadaşlarınla farklı zorluklara göğüs gerip eğlenceli bir aktivite mi yapmak istiyorsun? Kaçış odalarımızı tecrübe etmeye davet ediyoruz. Tek ihtiyacın 2-5 arkadaşını yanına almak ve 6 farklı maceradan birini seçmek.
KURUMSAL ORGANİZASYONLAR
Şehir içinde geleneksel, sıkıcı takım kurma organizasyonlarından sıkıldınız mı? Kaçış Odaları siz ve ekibiniz için benzersiz zorluklarla ve senaryolar ile hazırlandı. Kaçış odalarımız size eşsiz bir kurumsal eğlence ve iletişim ağı kurmanız için yardımcı olacaktır.
AİLE ve ARKADAŞLAR
Hem sizi hemde ailenizi eğlendirecek eşsiz bir tecrübe mi arıyorsunuz? Kaçış odalarımız aileniz ve arkadaşlarınızla geçirebileceğiniz harika bir aktivite. Birlikte çalışarak türlü zorlukların üstesinden gelerek odalarımızdan kaçmaya çalışın. Sinemaya gitmek artık geçen senenin işi.